Svátek má Ludvík

19. 8. 2019

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, na Moravě a ve Slezsku zpočátku skoro jasno až polojasno. Denní teploty 22 až 26°C, na Moravě a ve Slezsku 26 až 30°C. Noční teploty 17 až 13°C.

školka

Zápis do mateřské školy

Já jsem ještě maličký a neumím přát,
proto ti chci maminko k svátku pusu dát.

13. května se koná v MŠ Zápis dětí do mateřské školy na školní rok 2019-20, v době od 10.00 - 11.30  a 15.15 – 16.00 hodin. Podrobné informace ohledně zápisu naleznete na www.zsmshvozdany.cz

2. a 3. 5. 2019 bude MŠ z provozních důvodů uzavřena.

9. 5. se těšíme na pohádku v podání dramatického kroužku „ Jak princezna hádala“

K svátku všech maminek a babiček si děti připravily vystoupení plné písniček, básniček a pohádek, které představí v mateřské škole 16. 5. v 15.30 hodin. Srdečně jsou všichni zváni.

V pondělí 20. 5. proběhne fotografování. Závaznou objednávku děti obdrží v MŠ.

24. 5. je naplánovaný výlet do kouzelné kovárny v Selibově + interaktivní ho programu pro děti ve Sladovně v Písku. Připravený program plný her, pohádek, zvířátek a společného tvoření děti jistě zaujme. Podrobné informace budou na nástěnce MŠ.

30. 5. oslaví děti svůj svátek s klaunem Álou.

Podle počasí se vypravíme na koně do Vacíkova. Podrobnosti budou zveřejněny na nástěnce v MŠ.

Plavecký výcvik pokračuje 15., 22., 29. 5.