Svátek má Ludvík

19. 8. 2019

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, na Moravě a ve Slezsku zpočátku skoro jasno až polojasno. Denní teploty 22 až 26°C, na Moravě a ve Slezsku 26 až 30°C. Noční teploty 17 až 13°C.

Klub mladého diváka - Divadlo A. Dvořáka v Příbrami

Hlavním cílem Klubu mladého diváka (dále jen KMD )je zprostředkování pravidelných návštěv divadelních představení pro žáky, studenty a učňovskou mládež v rámci jejich volného času.

Členství v KMD je založeno na dobrovolnosti, tzn., že předpokládáme u našich členů skutečný zájem o divadlo a umění. Návštěva divadla je událostí společenskou, jejíž úroveň studenti sami svým chováním a oblečením určují.

Program na 1. pololetí školního roku 2017/2018

„Narozeniny“ – Harold Pinter

Velká scéna -  19. října 2017

„Obsluhoval jsem anglického krále“ – Bohumil Hrabal

Velká scéna – 1. listopadu 2017

„Saturnin“ –  Zdeněk Jirotka, František Zborník

Velká scéna -  20.  listopadu 2017

Změna titulu vyhrazena.

Všechna představení budou odehrána v Divadle A. Dvořáka Příbram, ve všední dny kromě pátku se začátkem v 17.00 hodin.