Svátek má Ludvík

19. 8. 2019

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, na Moravě a ve Slezsku zpočátku skoro jasno až polojasno. Denní teploty 22 až 26°C, na Moravě a ve Slezsku 26 až 30°C. Noční teploty 17 až 13°C.

Podpora z Operačního programu Zaměstnanost

V rámci výzvy MAS Podbrdsko - Prorodinná opatření

Projekt ZŠMŠ Hvožďany - příměstský tábor registrační číslo CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0007273

Díky podpoře z Operačního programu Zaměstnanost - Projekt ZŠMŠ Hvožďany - příměstský tábor získala naše škola dotaci ve výši 453 500 Kč. V rámci této dotace budou zajištěny příměstské tábory pro děti během hlavních školních prázdnin, a tím pomůžeme cílové skupině (rodičům) sladit pracovní a rodinný život, předcházet sociálnímu vyloučení a podpoříme jejich uplatnitelnost na trhu práce.

Základní škola a Mateřská škola Hvožďany v rámci tohoto projektu zrealizuje vždy tři týdenní turnusy příměstských táborů o hlavních prázdninách 2017, 2018, 2019. Dotované tábory mohou využít žáci nejen naší školy, ale také děti z jiných oblastí.