Svátek má Hana

15. 8. 2020

bo

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 26 až 30°C. Noční teploty 18 až 14°C.

podbrdsko

Podpora z Operačního programu Zaměstnanost

V rámci výzvy MAS Podbrdsko - Prorodinná opatření

Projekt ZŠMŠ Hvožďany - příměstský tábor registrační číslo CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0007273

Díky podpoře z Operačního programu Zaměstnanost - Projekt ZŠMŠ Hvožďany - příměstský tábor získala naše škola dotaci ve výši 453 500 Kč. V rámci této dotace budou zajištěny příměstské tábory pro děti během hlavních školních prázdnin, a tím pomůžeme cílové skupině (rodičům) sladit pracovní a rodinný život, předcházet sociálnímu vyloučení a podpoříme jejich uplatnitelnost na trhu práce.

Základní škola a Mateřská škola Hvožďany v rámci tohoto projektu zrealizuje vždy tři týdenní turnusy příměstských táborů o hlavních prázdninách 2017, 2018, 2019. Dotované tábory mohou využít žáci nejen naší školy, ale také děti z jiných oblastí.