Svátek má Adolf

17. 6. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno, přechodně až oblačno. Denní teploty 23 až 27°C. Noční teploty 16 až 12°C.

podbrdsko

Podpora z Operačního programu Zaměstnanost

V rámci výzvy MAS Podbrdsko - Prorodinná opatření

Projekt ZŠMŠ Hvožďany - příměstský tábor registrační číslo CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0007273

Díky podpoře z Operačního programu Zaměstnanost - Projekt ZŠMŠ Hvožďany - příměstský tábor získala naše škola dotaci ve výši 453 500 Kč. V rámci této dotace budou zajištěny příměstské tábory pro děti během hlavních školních prázdnin, a tím pomůžeme cílové skupině (rodičům) sladit pracovní a rodinný život, předcházet sociálnímu vyloučení a podpoříme jejich uplatnitelnost na trhu práce.

Základní škola a Mateřská škola Hvožďany v rámci tohoto projektu zrealizuje vždy tři týdenní turnusy příměstských táborů o hlavních prázdninách 2017, 2018, 2019. Dotované tábory mohou využít žáci nejen naší školy, ale také děti z jiných oblastí.

Prosíme rodiče, aby platby za jednotlivé turnusy příměstského tábora zasílali na účet školy až v měsíci květnu a červnu, nejpozději 20. 7. 2018.

PROGRAM PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA